Menu
HomeKURIKULUMPeperiksaanSTPM

Ahli Jawatankuasa Parenthon Tahun 2014

 

AHLI JAWATANKUASA PARENTHON

TAHUN 2014

Penaung 1          :

YB. Datuk Koh Nai Kwong

 Ahli Parlimen Alor Gajah

Penaung 2          :

YB. Datuk Hjh. Norpipah bt Abdol

Timbalan EXCO Pembangunan Belia dan Warisan Merangkap,

Ahli Dewan Undangan Negeri ( Kawasan Rembia )

Penasihat 1         :

YB. Datuk Wira Hj. Naim bin Abu

Setiausaha Kerajaan Negeri Melaka

Penasihat 2         :

Ybhg. Dr. Ravichandran Dhakshinamoorthy

Kementerian Sains, Teknologi & Inovasi

Penasihat 3         :

Ybhg. Tuan Hj. Zulkapli bin Hj. Othman

Pengetua Cemerlang SMKDHTK

Pengerusi            :

Tn. Hj. Rusli bin Bahari

Timb.Pengerusi   :

En. Mohd. Saladin bin Rasol

Setiausaha 1     :

Dato’ Paduka Hj. Rifin bin Ani

Setiausaha 2      :

En. Abd Razak bin Mohd Ali

AHLI JAWATANKUASA PIBG:

 

Timbalan  S/U 1:

Pn. Noorzazaliza bte Ismail

Timbalan  S/U 2:

Pn. Adibah Huzaimah bte Abdullah

Bendahari

En. Tee Hock Tan

Timbalan Bendahari:

En. Mohd Kelana bin Jali

AJK

1.              En. Muraleedheran a/l K. Nair 

2.              Tn. Hj Abu Bakar bin Hj Yunos

3.              En. Azizul Hannif bin Othman

4.              En. Kanabathy a/l Sanasy

5.              Pn. Normaliha  bt Nordin

6.              En. Kamal Baharin bin Salim

7.              En. Mohd Sam bin Che Man

8.              Pn. Hjh. Rohana bte Jantan 

9.              En. Mohd A’sri bin Ramli 

10.         En. Tuan Mansur Ridza b Tuan Mamat

11.         Pn Haslina bt Zahari(Ajk guru)

12.         Pn Hjh Salina bt Jali(Ajk guru)

13.         Pn Rozeda bt Ripit(Ajk guru)

 

JAWATANKUASA URUSETIA PARENTHON

Pengerusi

Timb Pengerusi

AJK:

 

En.  Saari b. Pit

Pn Mariam bt. Jantan

Dato’ Paduka  Hj. Rifin b Ani

En. Razak b. Mohd Ali

Tn. Hj. Hassan b Samad

Pn. Azlin bt Mahat

En. Mohd Sam b. Che Man (PIBG)

 

JAWATANKUASA SIARAYA &PUBLISITI

Pengerusi

Timb. Pengerusi AJK:

 

En Kanabathy

Pn Noriyah bt Leman

En Kamal Baharin b. Salim

En Amar Hezri b. Mohd Zin

Pn. Shamshul Rizal bt Abdul Rani

En. Azizul Hannif bin Othman (PIBG)

 

JAWATANKUASA KUTIPAN DANA- ORGANISASI/SWASTA/NGO

Pengerusi

T/Pengerusi:

AJK:

 

Hj Azman b. Hj. Ab. Ghani

Datuk Dr Hj. Maamor b. Hj. Ohman

En Sha’ry Othman (S/U)

Datuk Hj. Ibrahim b. Jendol

Datuk Hj. Rahim b. Baba

En. Muraleedheran a/l K. Nair  (PIBG)

En. Khairol Anuar bin Hj. Salleh

 

JAWATANKUASA KUTIPAN DANA- IBU BAPA/GURU/ PELAJAR

AJK:

Pengedaran kad/ Kutipan sumbangan

 

Penyelaras:

1.      Pn. Noorzazaliza bt. Ismail  (K)

2.      Pn Adibah Huzaimah bt. Abdullah

3.      Pn Noor Suhaili bt. Mohamad

4.      Cik Tham Yuet Wah

 

(A)  Staf sokongan  sekolah

 

1.  Cik  Isfahanim bt. Ithnain   (K)

2.  Pn Nor hayati bt Tumiren

3.  Pn Solehah bt Mohmad

4.  Pn. Maria bt Yusof

 

(B) Kad Parenthon/Kutipan  pelajar

 

1.  Penyelaras tingkatan 1

     En Mohd Kelana b Jali

2.  Penyelaras tingkatan 2

     Pn. Noraini bt Jani

3.  Penyelaras tingkatan 3

     Pn. Nik asyikin bt Nik Yusof

4.  Penyelaras tingkatan 4

     Pn. Wan Darafeenadze bt Sulaiman

5.  Penyelaras tingkatan 5

     En Mohd Pauzi b Hamid/

6.  Penyelaras tingkatan 6

     Pn. Nik Robisah bt Nik  Mohd Amin

 

 

( C) Kelab Guru

 

1. En Hashim   b  Rahman (K)

2.Pn Siti Nahdatul Shima bt Said Hussin

3. Pn Habibah bt Berahim

4. Pn Nadia Hanim bt Rahim

5. Mohd Shafie b Rahman

 

 

(D) Pungutan derma parenthon

 sekolah-sekolah mengikut daerah:

 

Alor Gajah:

1.   Tn Hj Zaidi b Osman (K)

2.   En. Mohd. A’sri b. Ramli

3.   Pn Murni bt Manap

4.   En. Yeow Hon Chong

5.   Pn Asmah bt Ahmad

6.  Cik Amizah bt Ahmad

7.  Pn Haliza bt Abdol Karim

8.  Pengawas sekolah

 

Melaka Tengah:

1.   En Mazlee b Mohd Amin (K)

2.   En Norazam b Othman

3.  Mohd Shamsul b Ab Latif

3.   Pn. Nik Maslina bt Nik Mahmood

4.  En Lim Wee Teck

5. Pn Adillah bt Rasah

6. Pn Azizah bt Minhat

7. En Jaafar b Ibrahim

8. Pn Siti Hajar bt Othman

9. Pn Sunita a/p Natvarlal

10. Pn Lau Siew Eng

11. Pengawas sekolah

 

Jasin:

1.   En. Mohd Ikhwan b.Abdul Ghani(K)

2.   En. Ramli b. Mahat

3.   Pn. Norazura  bt Abdul Rashid

4.  En. Zainal Abu Bakar

5.  Pn. Letchumy a/p Suppayah

6. En Hasrim b Ismail

7. Pn Rosdalila bt A. Kadir

8. Pengawas sekolah

 

 

(E) Sumbangan YB DUN/ YB Parlimen/ JKKK /Agensi kerajaan/ swasta/NGO

 

1.  Tn. Hj. Azman b Hj. Ab Ghani (K)

2.. Tuan Pengetua

3.  Tn. Hj. Hassan Samad

4.  En. M. Ramamoorthi

5.  En. Azizul Hannif b. Othman

6.  Pn. Saadiah bt Johari

7.  Pn. Raja Letcchemy a/p Sannyasi

8. En Ab. Razak b. Ali

9. En. Mohd Sam b Che Man

10.Tn Hj. Abu Bakar b. Hj Yunos

 

(G)Sumbangan Penaung/ Kerajaan Negeri Melaka

1.   Tn. Hj Azman b. Hj. Ab. Ghani

2.   En. Saari b. Pit

 

(H) Bekas murid/ Alumni SMKDHTK

1.  En. Mohd Sidek b. Jais  (K)

2.  Pn Normi bt Zainal

3.  Pn Hamizah bt Sukor

 

Kutipan wang sumbangan

 

1.  Pn Hjh Rohana bt Jantan (K)

2.  Pn. Noraini bt Abdullah

3.  Guru-guru penyelaras tingkatan

4.  Guru-guru tingkatan

Hadiah Galakan

 

1.  Pn Hjh Jamilah bt Johar  (K)

2.   Hj Noor Azlie b Mansur

3.  Pn Nor Azah bt Ahmad

4.  Pn. Nohayati bt Rambeli